ANDERLECHT

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Ecole Saint-François Xavier
  • Ecole Saint-Pierre
  • Ecole Fondamentale Carrefour
  • Ecole Fondamentale Les Tourterelles
  • Institut Sainte-Marie
  • Institut Notre-Dame

ECOLE PRIMAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Vrije Basisschool Lucerna
  • Vrije Basisschool

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Athénée Royal Leonardo da Vinci
  • Athénée Maïmonide
  • Institut de la Providence
  • Institut Notre-Dame
  • Institut Communal Marius Renard
  • CEFA - Anderlecht

ECOLE SECONDAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Vrije Nederlandstalige School Lucerna College

ECOLE SUPERIEURE NEERLANDOPHONE :

  • Erasmushogeschool Brussel - Industriele Wetenschappen en Technologie

BRUXELLES-VILLE

 

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Athénée Royal Gatti de Gamond
  • Ecole Saint-Roch
  • Ecole des Six-Jetons
  • Ecole Fondamentale Saint-Thomas d’Aquin
  • Ecole La Retraite du Sacre-Coeur
  • Ecole d’Application Charles Buls
  • Ecole Léon Lepage
  • Ecole 17 Jardin aux Fleurs
  • Ecole Fondamentale Emile André
  • Ecole Fondamentale Baron Louis Steens
  • Ecole Communale de l’Allée Verte
  • Ecole Fondamentale de l’Héliport
  • Ecole de l’Enfant Jésus
  • Ecole Magellan
  • Institut Saint-Louis
  • Ecole Fondamentale du Canal
  • Ecole Chanterelle

ECOLE PRIMAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Gemeentelijke Lagere School
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs
  • Vrije Lagere School - Sint-Jan Berchmanscollege
  • Vrije Basisschool - Maria Boodschap

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Académie Royale de Beaux-Arts de Bruxelles
  • Athénée Léon Lepage
  • Athénée Royal Gatti de Gamond
  • Institut de Mot-Couvreur
  • Institut Bischoffsheim
  • Institut Diderot
  • Institut des Arts et Métiers
  • Institut Dominique Pire
  • Institut Saint-Louis
  • Institut Charles Gheude
  • Athénée Royal Rive Gauche
  • CEFA - Ville de Bruxelles

ECOLE SECONDAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Instituut Anneessens-Funck
  • Imelda-Instituut
  • Maria-Boodschaplyceum
  • Sint-Jan Berchmanscollege

ECOLE SUPERIEURE FRANCOPHONE :

  • Académie Royale des Beaux-Arts de Bruxelles - Ecole Supérieure des Arts
  • Facultés Universitaires Saint-Louis
  • Haute Ecole Francisco Ferrer - Catégorie Arts Appliqués
  • Haute Ecole Francisco Ferrer - Catégorie Technique
  • Haute Ecole Francisco Ferrer - Catégorie Economique
  • Haute Ecole Francisco Ferrer - Catégorie Pédagogique
  • Institut Supérieur de Soins Infirmiers de Gallilée (ISSIG)
  • Institut des Carrières Commerciales (ICC)

ECOLE SUPERIEURE NEERLANDOPHONE :

  • Erasmushogeschool Brussel - Campus Dansaert
  • Erasmushogeschool Brussel - Departement Rits
  • Europese Hogeschool Brussel - Ehsal
  • Europese Hogeschool Brussel - Campus Nieuwland

 

 

FOREST

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Ecole Fondamentale N°9

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Athénée Royal Andrée Thomas
  • Athénée Royal Victor Horta

MOLENBEEK-SAINT-JEAN

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Athénée Royal Serge Creuz
  • Ecole Sainte-Ursule
  • Ecole Fondamentale N°1 La Rose des Vents
  • Ecole Fondamentale N°2 Emeraude
  • Ecole Fondamentale N°5 Chouette
  • Ecole Fondamentale N°7 Arc-en-Ciel
  • Ecole Fondamentale N°10
  • Institut Imelda

ECOLE PRIMAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Vrije Basisschool
  • Vrije Basisschool - Vier Winden
  • Gemeentelijke Basisschool
  • Gemeentelijke Basisschool - Regenboog

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Athénée Royal Serge Creuz
  • Campus Saint-Jean
  • Institut des Ursulines

 

SAINT-GILLES

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Centre scolaire Saint-Gilles-Sainte-Marie

ECOLE PRIMAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Sint-Gillisschool

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Institut Sainte-Marie
  • Institut des Filles de Marie
  • CEFA de Saint-Gilles

SAINT-JOSSE-TEN-NOODE

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • Ecole Saint-Gabriel
  • Ecole la Sagesse-Philomène
  • Ecole Joseph-Delclef
  • La Nouvelle Ecole
     

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Lycée Guy Cudell
  • Centre Scolaire Saint-Michel

SCHAERBEEK

ECOLE PRIMAIRE FRANCOPHONE :

  • E.F.A. Schaerbeek Les Griottes
  • Ecole Fondamentale Les Platanes
  • Ecole Fondamentale N°2
  • Ecole Fondamentale N°3
  • Ecole Fondamentale N°8 Frederic de Jongh
  • Institut Sainte-Marie
  • Institut Sainte-Marie-Fraternité
  • Institut Notre Dame du Sacré-Coeur
  • Institut de la Sainte Famille d’Helmet

ECOLE PRIMAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

ECOLE SECONDAIRE FRANCOPHONE :

  • Centre Scolaire Sainte-Marie-La Sagesse
  • Lycée Communal Emile Max
  • Institut de la Sainte-Famille d’Helmet
  • Institut Technique Cardinal Mercier - Notre Dame du Sacré-Coeur
  • Institut Frans Fischer
  • CEFA - Schaerbeek

ECOLE SECONDAIRE NEERLANDOPHONE :

  • Sint-Lukas Kunsthumaniora

ECOLE SUPERIEURE FRANCOPHONE :

  • Institut Supérieur de Formation Sociale et de Communication (ISFSC)

ECOLE SUPERIEURE NEERLANDOPHONE :

  • Hogeschool Sint-Lukas Brussel
  • Hogeschool voor Wetenschap & Kunst - Sint Lucas Architectuur
  • Hogeschool voor Wetenschap & Kunst